Sesje rodzinne

Sesja rodzinna to okazja do wspólnego spędzenia czasu. Do Was należy decyzja, czy spotkamy się w Waszym domu, w którym czujecie się najbardziej swobodnie, czy wybierzemy się wspólnie na łono przyrody.
Rodzinna sesja plenerowa to zdjęcia w naturalnej scenerii i otoczeniu, które sprawia, że łatwo będzie Wam zająć się sobą, zapominając o tym, że jesteście na sesji. Pomogę Wam ustawić się w korzystnych pozycjach i ładnym świetle.  Podczas rodzinnego pleneru na łące, leśnej ścieżce lub w Waszym sadzie, tworzę magiczne ujęcia w towarzystwie zachodzącego słońca oraz nasyconych kolorów. Plenerowe sesje rodzinne wykonuję najczęściej w województwie lubelskim – Lublin, Niemce, Świdnik, Turka, Łęczna.
Domowa sesja lifestyle to czas tylko dla Was w otoczeniu, które znacie tak dobrze. Dzięki temu zarówno Wy, jak i Wasze dzieci, czujecie się komfortowo i bez skrępowania oddajecie codziennym zabawom. Zapraszając mnie do swojego intymnego świata, pozwalacie przy użyciu aparatu uwiecznić Wasze codzienne chwile, które będą Was cieszyć i wzruszać po latach. W swojej ofercie mogę również zaproponować Wam rodzinne portrety w studio.
Zawsze pomagam przygotować się do sesji. Możecie liczyć na podesłanie inspiracji, podpowiedzi w co się ubrać itp. 

Interesuje Was sesja rodzinna? Umów się na sesję 🙂
Cennik pakietów znajdziesz tutaj

Sesja rodzinna w plenerze Lublin
Sesja rodzinna lifestyle w domu Lublin
error: