fbpx

Ślub cywilny w mieście Lublin jest udzielany narzeczonym w Trybunale Koronnym, który mieści się na Starym Mieście, ul. Rynek 1. Jednak, aby zarezerwować termin oraz rozpocząć przygotowania do tej ceremonii, należy najpierw skontaktować się z instytucją USC mieszczącą się na ul. Spokojna 2.

USC Lublin - co go wyróżnia

Wnętrze Urzędu Stanu Cywilnego w Lublinie kryje w sobie bogatą historię. Narzeczeni mogą składać sobie przysięgę w miejscu, gdzie wcześniej mieściła się pracownia artystyczna królewskiego malarza Marcello Bacciarellego. - tzw. Bacciarellówka. Obecnie w Trybunale znajdują się zgromadzone obrazy, wśród nich portret króla Stefana Batorego oraz portret Stanisława Małachowskiego - marszałka Sejmu Czteroletniego. Sama Sala Ślubów jest utrzymana w odcieniach mięty, bieli i złota. Dzięki czemu jest to przyjemne miejsce to realizacji zdjęć ślubnych.

Ile trwa ślub cywilny?

Ceremonia jest zdecydowanie krótsza niż ślub kościelny. Zazwyczaj ślub cywilny trwa 15-30 min.

Krótka ceremonia to dobra okazja do tego, aby po tym wydarzeniu zaplanować sobie pamiątkową sesję ślubną w mieście Lublin. Wystarczy od 30 do 60 min, na wspólny spacer ulicami Starego Miasta, podczas którego będę Wam towarzyszył. Dzień ślubu to wyjątkowa okazja, do której się odpowiednio przygotujecie, dodatkowo będą Wam towarzyszyć niepowtarzalne emocje, które warto zatrzymać na zdjęciach.

Obejrzyjcie poniższy reportaż, który składał się z reportażu podczas ślubu cywilnego oraz krótkiej sesji ślubnej.

NAPISZ DO MNIE

O co zapytać fotografa?

Chcę przeczytać

error: Zdjęcia i treści są chronione. :)