fbpx

Bądźmy w kontakcie.

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.

i odpowiedzi

Pytania

dwa

jeden

JAK DŁUGO FOTOGRAFUJESZ ŚLUBY?

JAK OPISZESZ STYL SWOICH FOTOGRAFII?

Na poważnie fotografią ślubną zajmuję się od 2019 roku. Wykonałem dziesiątki reportaży ślubnych. Wcześniej zajmowałem się fotografią portretową i modową, wykonując indywidualne sesje - co nadal chętnie kontynuuję!

Żywe barwy - idea moich fotografii. Chcę aby moje zdjęcia zachwycały kolorami i mile dotykały duszy. Zawsze staram się wydobyć z nich kwintesencję urzekających dla oka wrażeń, jednocześnie kierując się prostotą i dobrym gustem. Wydobywam z zieleni, czerwieni czy błękitu ich całą naturę.
Czerń i biel - by połączyć obraz z emocjami, nadać dramaturgii, dynamiki.

cztery

trzy

CZY ZDJĘCIA KTÓRE OTRZYMAMY BĘDĄ PODDANE OBRÓBCE?

Czy możemy obejrzeć cały reportaż ślubny?

Tak, oczywiście, będą poddane obróbce kolorystycznej, aby cały reportaż był spójny. Kolor sukni, koszula, kwiaty i setki innych detali muszą być w swoich naturalnych barwach! Ja pomimo ogromnej komercjalizacji traktuję każde ujęcie indywidualnie. Począwszy od samego momentu wykonania - staram się aby było jak najlepsze.

Oczywiście, umożliwiam obejrzenie całego reportażu. W tym celu wystarczy się ze mną skontaktować i umówić na spotkanie. Z chęcią opowiem o tym w jaki sposób pracuję i pokażę jak wygląda galeria zdjęć. Przy okazji możemy wypić kawę i miło spędzić czas. Uwielbiam rozmawiać!

error: Zdjęcia i treści są chronione. :)