Cześć! Nazywam się Marek

Jestem:
- mężem
- ojcem
- fotografem

Uwielbiam ludzi, ale unikam tłoku. Słucham głośno muzyki, ale nie lubię hałasu. Porządek i harmonia mnie uspokajają, chociaż szaleństwo i spontaniczne działanie przynosi mi radość! Spędzam życie fotografując. Staram się, aby moje zdjęcia wzruszały, bawiły, lub przynosiły inne korzyści. :) Ślub, chrzest, portret czy produkt -

w każde ujęcie wkładam część siebie. Zawsze zastanawiam się nad kadrem, myślę nad tym, co robię.

Zdjęcie wykonała

Moody Bean

Moje "dlaczego".


Dlaczego fotografuję?

Zadałem sobie to pytanie w trakcie sezonu ślubnego. Pośpiech związany z obróbką, sesje plenerowe, wyjazdy, śluby, wesela... Nagle zrozumiałem, że nie wiem, dlaczego to robię! Bo kocham fotografować? To przecież zbyt ogólne i nie było odpowiedzią na moje pytanie. Myśl ta siedziała mi w głowie przez dłuższy czas. Aż w końcu w czasie rozmowy z żoną uświadomiłem sobie dlaczego! Odpowiedź na swoje pytanie miałem cały czas przed sobą, (nie chodzi tu o żonę, ale tak, dla niej też) tu chodzi o nieustanne dążenie do bycia coraz lepszym fotografem i człowiekiem! Przecież codziennie z zaciętością poszukuję coraz lepszych dróg i możliwości robienia zdjęć, odwzorowywania barw, uwieczniania tego, co chwilowe, ulotne i niepowtarzalne.

Dlatego fotografuję.

Cel jest zawsze jeden

chciałbym odwiedzić

Uwielbiam jeść

Nową Zelandię!

naleśniki biszkoptowe!

Fotograf idealny

Uwielbiam rozmawiać

z moją żoną!

James Nachtway

kiedyś to było

w stresujących sytuacjach

było i nie wróci! do przodu!

rozluźniam atmosferę

gdy przypuszczalnie jest nudno

Kilka faktów o mnie!

inteligentni się nie nudzą!

Tak szybko

pakuję wasze

zdjęcia !

Na zakończenie

Jako fotograf ślubny mam styczność z każdym rodzajem fotografii. Portrety, krajobrazy, fotografia produktowa i reporterska. Każdy aspekt jest ważny by cały reportaż wyglądał spójnie. Uniwersalność moich zdjęć da radość nie tylko Wam, ale i waszym najbliższym. :)

Napisz do mnie!

Cennik

Zapoznaj się z moją ofertą!

Zapoznaj się z ofertą!

error: Zdjęcia i treści są chronione. :)