fbpx
Wójcik fotografia fotograf ślubny Lublin

WIĘCEJ O MNIE

Romantyczna ceremonia

Odważnie i kolorowo

Wichrowe Wzgórze

ZOBACZ

ZOBACZ

ZOBACZ

Dobry fotograf ślubny Lublin - opinie

Pierwsze zdjęcia otrzymaliśmy zaledwie kilka dni po ślubie

Współpraca z Markiem bardzo dobrze przebiegała już od pierwszego spotkania. Marek to świetny fotograf, sympatyczny, punktualny oraz przede wszystkim profesjonalny. Podczas uroczystości dawał dużo dobrych rad, podpowiadał na co mamy zwrócić uwagę oraz swoim spokojem rozładowywał stres związany ze ślubem. Miał także dobry kontakt z gości. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od niego wyszły super i bardzo nam się podobały. A co najważniejsze nie musieliśmy na nie długo czekać. Pierwsze zdjęcia otrzymaliśmy zaledwie kilka dni po ślubie, natomiast pozostałe jeszcze przed umówionym terminem. Jak najbardziej możemy polecić Marka innym parom.
- Ilona i Damian

Więcej opinii znajdziecie w serwisie ślubnym Wesele z klasą, wizytówce w Google, na Facebooku.

Fotograf ślubny oferta - Lublin i okolice

Jeśli podobają Wam się moje reportaże, to napiszcie śmiało zapytanie o termin Waszego ślubu. W ciągu 24h otrzymacie ode mnie katalog usług ślubnych wraz z cenami.

W Lublinie jest wielu fotografów, którzy oferują swoje usługi fotografii ślubnej. Czy zawsze warto kierować się ceną? Nie sądzę... Wiem, że organizacja wesela w 2023 roku oraz przyszłych sezonach to zdecydowanie ogromny wydatek. Jednak wybór fotografa ślubnego nie powinien być rozpatrywany w kategorii oszczędności. Pamiętajcie, że to jest troska o Wasze wspomnienia. Myślę, że chcielibyście, aby były najlepiej udokumentowane.

Mam nadzieję - do zobaczenia!

ZAPYTAJ O TERMIN

error: Zdjęcia i treści są chronione. :)